Články


Scott Spark 2022

Scott Spark 2022

Scott Spark 2022 Dlho očakávaná novinka od Scottu bola konečne odtajnená O novom Sparku sa hovorí veľmi dlho, v podstate už druhý rok. Najprv sa čakalo, že ho Scott predstaví už v rámci minulého modelového roku a továrenský tím na ňom odíde na olympiádu. Lenže covid olympiádu odsunul a s tým aj plány mnohých firiem a nového Sparku sme sa teda nedočkali ani vlani, ani v rámci modelového roku 2021. Scott však evidentne chcel na olympiádu vyslať svojich pretekárov na novom modeli, a pret..

Sezónny výpredaj

Sezónny výpredaj

                                     Sezónny výpredaj 2022     bicykle a elektrobicykle zľavy až do 20% pri kúpe bicykla značky SCOTT, dostanete k bicyklu doplnky podľa vlastného výberu v hodnote 150€ ZDARMA Využite možnosť nakúpiť výhodne svoj vysnívaný bicykel/elektrobicykel v SUPER zľave. Alebo bicykel SCOTT, ku ktorému dostanete doplnky v hodnote..

Vianočná súťaž 2022

Vianočná súťaž 2022

Vianočná súťaž 2022 Jeseň a zima je ideálne obdobie kedy si váš bicykel alebo elektrobicykel zaslúži servis. Je to obdobie kedy väčšina cyklistov svojich dvojkolesových tátošov odloží na zimný spánok. Najlepšie čo môžete pre váš bike spraviť, je odložiť ho zoservisovaný a nachystaný na ďalšiu sezonu. Vyhnete sa tak dlhým čakacím dobám na termín do servisu začiatkom sezóny. Preto sme sa rozhodli Vás trochu motivovať  a pripravili sme pre Vás súťaž zameranú na servis..

Scott LUMEN eRIDE

Scott LUMEN eRIDE

LIGHT UP YOUR RIDE LUMEN eRIDE     BATÉRIE                          2 BATÉRIE, 1 VNÚTORNÁ, 1 EXTERNÁ Lumen je vybavený 360Wh integrovanou batériou, ktorá môže byť doplnená o 160Wh externú batériu.  Vďaka odbornému elektronickému vyladeniu motora TQ, zaručuje batéria HPR50 v kombinácii s externou batériou maximálny výkon až ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)