O nás

 

V našej predajni bicykleKšport ponúkame široký výber bicyklov, elektrobicyklov, náhradných dielov a ďalšieho cyklistického sortimentu. Náš obchod je zameraný nielen
pre profesionálov, ale aj pre úplných začiatočníkov. Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné cyklistické oblečenie pre dámy, pánov ale aj pre najmenších.

Vybrať si môžete z cyklistických dresov, nohavíc, vetroviek a ďalšieho oblečenia, ktoré dodajú vášmu jazdeniu potrebný komfort a funkčnosť. Myslíme aj na vašu bezpečnosť a preto ponúkame široký výber prilieb, chráničov, rukavíc a ďalších potrebných doplnkov.
 
 
 
Poskytujeme záručný aj pozáručný servis pre rôzne typy bicyklov. Pre našich zákazníkov, ktorí si u nás v predajni zakúpili bicykle, poskytujeme garančný servis zdarma.
 
Pomôžeme vám so správnym nastavením vášho bicykla priamo pre vašu postavu. Vďaka správnemu nastaveniu bicykla môžete predísť rôznym zdravotným problémom.
 
Naši špecialisti vám ochotne poradia pri správnom výbere bicykla, aj pri kúpe vhodných komponentov. Nájdete u nás známe značky bicyklov, elektrobicyklov a doplnkov ako SCOTT, CRUSSIS, Author, Kellys, Kenzel, BBB, SHIMANO a PRO.
Kúpené doplnky naším zákazníkom zdarma namontujeme na u nás zakúpené bicykle.

Pri kúpe bicykla vám ho naši špecialisti vhodne nastavia a hneď môžete jazdiť.